Sipahi Yapı Malzemeleri

Firmamız Isı, Su Ses ve Çatı yalıtımı alanlarında faaliyet göstermektedir.

Geniş ürün yelpazesiyle kaliteden ödün vermeden siz dostlarımızla birlikte ilerlemekten mutluyuz.

Sipahi Yapı olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için global dünyada kaliteli markaları tercihimiz ile sizlere sorunsuz bir yapı teslim etmekten kıvanç duyuyoruz.asdfasdf

Her alanda olduğu gibi firmamız ekip çalışmalarına büyük önem vermektedir, neticede kaliteli ve eğitimli personel anlayışı ile hizmet standartlarını yükseğe taşımayı ilke edinmiştir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; bunu kurum kültürü haline getirmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Geçmişten gelen tecrübe ve birikimimizi günümüze kadar taşıyıp kaliteli hizmet anlayışımızı ve iş ahlakımızı, sizlerden aldığımız güçle faaliyetlerimize devam ediyor ve ülkemizin kalite ve refah anlayışını daha yüksek bir seviyeye gelmesi için kendimizi sorumlu hissediyoruz.

Sipahi Yapı bunu gerçekleştirmek için sürekli olarak siz değerli müşterilerimizle satış öncesi ve satış sonrasında iletişim halinde kalmayı ilke edinmiştir.